Strategie ruletki

Ruletka to TOP gra, która przyciąga swoim urokiem i ekscytacją. Czy można wygrać? Tak, tylko to wymaga doświadczenia i oczywiście strategii. Ruletka to jedna z niewielu gier, w których możesz trzymać się pewnych teorii, a to może pomóc Ci wygrać! Wygrasz kilka spinów, przegrasz, czasem zarobisz trochę pieniędzy, a czasem odejdziesz od stołu z przegraną. O to właśnie chodzi w ruletce i to sprawia, że ​​gra jest tak ekscytująca i niezapomniana.

Strategia obstawiania Martingale

Strategia obstawiania Martingale opiera się na założeniu, że grając w ruletkę musisz ostatecznie wygrać. Zasady są proste: za każdym razem, gdy przegrywasz, podwajasz swój zakład. Nawet jeśli przegrasz, chodzi o to, że w końcu wygrasz, a wypłata powinna być na tyle znacząca, abyś mógł przynajmniej wyjść na zero.

Aby wygrać z tą teorią, będziesz musiał trochę się rozwidlić, więc lepiej grać na „płacach minimalnych”. Ponadto większość stołów ma oznaczenie maksymalnego zakładu, więc upewnij się, że ta liczba jest wystarczająco wysoka, aby kwota, od której chcesz zacząć, była uczciwa na dłuższą metę.

Strategia obstawiania Grand Martingale

Strategia obstawiania Grand Martingale jest zasadniczo podobna do teorii o tej samej nazwie. Jedyna różnica polega na tym, że ta opcja działa na większą skalę. Za każdym razem, gdy przegrasz rozdanie w kasynie, podwajasz aktualny zakład plus dodatkową kwotę równą Twojemu pierwotnemu zakładowi. Chociaż może to mieć większy wpływ na Twój bankroll, wypłaty będą znacznie wyższe, gdy faktycznie wygrasz.

Ta strategia obstawiania jest idealna dla tych, którzy mają przyzwoitą kwotę do wydania. Może szybko stać się intratny, co oznacza, że ​​po kilku wygranych możesz odejść ze znaczną kwotą. Z drugiej strony, jeśli utknąłeś w serii przegranych, musisz być w stanie wytrzymać, dopóki nie zaczniesz ponownie wygrywać, jeśli chcesz osiągnąć zysk.

Większość kasyn na świecie nie ma zegarów ani okien. W ten sposób klienci tracą kontakt z czasem, a ekscytacja jest podsycana. Takie pomieszczenia stwarzają również poczucie komfortu, zaufania i bezpieczeństwa.
Irlandczyk Phil Laak zaktualizował osiągnięcie Księgi Rekordów Guinnessa, siedząc przy pokerowym stole przez 90 godzin.

Strategia obstawiania odwróconego Martingale

Strategia obstawiania Odwrócony Martingale podlega tym samym zasadom, co strategia Martingale, ale w odwrotnej kolejności. Zamiast podwajać zakład, gdy przegrywasz, zwiększa się, gdy wygrywasz. Ma to tę zaletę, że minimalizuje obrażenia podczas przegrywania. Jedynym minusem tej opcji jest to, że będziesz musiał rozpocząć zwycięską passę, zanim zobaczysz znaczące zyski.

Strategia obstawiania Odwróconego Martingale ma więcej sensu dla wielu graczy. Ponieważ będziesz koordynować swój zakład w zależności od tego, kiedy wygrasz, jest mniej prawdopodobne, że wydasz wszystkie swoje pieniądze na przegraną passę. Jeśli wpadniesz w zwycięski okres, masz świetną okazję, aby jak najlepiej wykorzystać jego potencjał, korzystając z tej strategii.

Strategia D’Alemberta w ruletce

Dla tych graczy, którzy nie są zbyt skłonni do podwajania stawek, strategia gry w ruletkę D’Alemberta jest świetną opcją. Oferuje znacznie mniejsze ryzyko utraty znacznej kwoty niż inne opcje. Zamiast zwiększać szanse o dwa, zwiększają się o jeden. W szczególności zwiększasz swoją szansę o jeden po przegranej i mnożysz ją przez jeden po wygranej.

Kiedy grasz w kasynie, koniecznie musisz wiedzieć, kiedy wyjść. Bez względu na to, jak bardzo masz strategię, nie odejdziesz z dużą ilością pieniędzy, jeśli będziesz zwracać je do kasyna. Dobrą zasadą jest odejście, gdy masz więcej wygranych niż przegranych lub jeśli jesteś zadowolony z kwoty w dolarach.