Postaw w kasynie online

Jeśli grałeś w świecie kasyn online przez jakiś czas i ubiegałeś się o bonus tu lub tam, prawdopodobnie dobrze znasz wymagania dotyczące zakładów w kasynie online. Te paskudne, ale doskonale uczciwe warunki są integralną częścią świata bonusów w kasynie online i bez nich miałbyś bardzo niewiele promocji i bonusów. Ale czym one są i jak działają? W tym artykule omówimy wszystko.

Jakie są wymagania dotyczące zakładów w kasynie?

Prawie każdy bonus, o który ubiegasz się w każdym z kasyn online, będzie zawierał wymagania dotyczące zakładów. Te wymagania dotyczące zakładów jasno pokazują, że gracze muszą wielokrotnie obstawiać kwotę bonusu (a czasami zarówno kwotę bonusu, jak i depozytu), zanim będą mogli wypłacić wygrane z bonusu. Czemu?

Istnieje bardzo prosta zasada i powód, dla którego kasyna mają wymagania dotyczące zakładów. Bez nich możesz po prostu ubiegać się o dużą premię pieniężną, a następnie ją wypłacić. W rzeczywistości odejdziesz z pieniędzmi kasyna i nie zaoferujesz nic w zamian. Ze względu na wymagania dotyczące zakładów, jesteś zmuszony wydać pieniądze bonusowe i nie możesz „odejść” z żadnymi otrzymanymi pieniędzmi.

Jak sprawdzić, ile pozostało do postawienia

Ważne jest, aby śledzić swoje wymagania dotyczące zakładów. Po dużej wygranej możesz odebrać swoje wygrane. Jeśli jednak nie spełniłeś wymagań dotyczących obrotu, nie będziesz w stanie tego zrobić. Większość kasyn pokaże liczbę pozostałych zakładów na ekranie wypłaty lub na stronie konta. W przeciwnym razie zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta, aby dowiedzieć się, jak daleko jesteś od wypłaty środków.

Jak obniżyć wymagania dotyczące zakładów?

Większość kasyn wymaga po prostu postawienia kwoty bonusu i depozytu określoną liczbę razy, aby anulować wymóg obrotu. Na przykład, jeśli ubiegasz się o premię za depozyt w wysokości 1000 UAH, a wymagania dotyczące obrotu są 20-krotnością całkowitego bonusu, będziesz musiał postawić 1000 UAH w sumie 20 razy (20 000 UAH), zanim jakiekolwiek wypłaty zostaną przetworzone. Zazwyczaj kasyna mają wymagania dotyczące zakładów wynoszące łącznie od 20 do 40, chociaż niektóre z nich wykraczają poza te liczby.

Aby obniżyć wymagania dotyczące zakładów, wystarczy postawić na gry kasynowe. Automaty zazwyczaj najlepiej spełniają te wymagania, chociaż możliwe jest, że gry stołowe, poker wideo i tym podobne mogą mieć mniejsze znaczenie.

Niektóre gry (takie jak automaty z progresywnym jackpotem lub, w niektórych przypadkach, gry z krupierem na żywo) w ogóle nie liczą się do wymagań obrotu.

Kiedy podlegasz wymogom dotyczącym zakładów w kasynie

W większości przypadków za każdym razem, gdy ubiegasz się o bonus w kasynie online, akceptujesz nowe wymagania dotyczące zakładów. Często dobrym pomysłem jest nie ubiegać się o nowe bonusy, dopóki nie spełnisz wymagań obrotu poprzedniego bonusu, o który prosiłeś. Zawsze czytaj warunki przed skorzystaniem z jakiegokolwiek bonusu, aby dowiedzieć się dokładnie, jakie są wymagania dotyczące zakładów dla tej konkretnej oferty.

Wymóg bezpłatnego obrotu bonusem

Istnieje kilka ofert, które nie wymagają obrotu. Te rzadkie oferty są często warte bardzo mało gotówki, a niektóre bonusy lojalnościowe nie wymagają żadnych wymagań. Jeśli możesz ubiegać się o ofertę, która nie wymaga obrotu, gorąco do tego zachęcamy. Ponownie, po prostu sprawdź warunki każdej oferty bonusowej w kasynie, o którą chcesz ubiegać się, aby sprawdzić, czy rzeczywiście jest ona wolna od wymagań dotyczących zakładów.